BizimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BizimForum

_ßüTüN ALeMiN AkTıĞı FoRuM_

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gta vice city
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptySalı Şub. 09, 2010 12:17 pm tarafından duldul

» Kolera mı? Ayben mi?
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPaz Mart 22, 2009 9:46 pm tarafından 'LeaLteSs'

» Sago mu Ceza mı?
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPerş. Mart 19, 2009 1:11 pm tarafından k1llweincz

» metin2 hack(çok işinize yarayacak
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyCuma Mart 13, 2009 3:09 pm tarafından k1llweincz

» 1718 seri 5li ok!!!
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPerş. Mart 12, 2009 10:15 pm tarafından k1llweincz

» mesajlarım
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPerş. Mart 12, 2009 3:40 pm tarafından k1llweincz

» Buraya bi bakar mısınız
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPaz Şub. 22, 2009 1:45 pm tarafından 'LeaLteSs'

» a dan z ye korkuların isimleri
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPaz Şub. 01, 2009 6:58 pm tarafından k1llweincz

» Son Öpücüğün Cennetim Oldu!
İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPaz Şub. 01, 2009 2:13 pm tarafından k1llweincz

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
'LeaLteSs'
Administrator

'LeaLteSs'

Yaş : 34 Kayıt tarihi : 21/11/08 Mesaj Sayısı : 117 117 Administrator

İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup Vide
MesajKonu: İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup   İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptySalı Kas. 25, 2008 6:41 pm

HELLO!CAN FRİENDİM.MY ABUZITTIN..

HOW ARE YOU FRİENDİM.ÇOLUK ÇHİLDREN HOW.BEST'TİR İNŞALLAH.

MY'A QUESTİON SORARSAN BEST'İM ALLAH'A ŞÜKÜR.WORLD İŞTE YUVARLANIP GOİNG'İM.

MY MOTHER WHAT YAPING.KEYFİ BEATİUFUL'DUR İNŞALLAH.EPEYDİR MY MOTHER'LE NO SPEAKİNG.EĞER MY MOTHER'İ SEE ÇOK SELAM SONG.

LA FRİENDİM MY FATHER WHAT YAPING.GİNE COFFEEHANEYEGOİNG Mİ?HE FRİENDSLERİYLE COFFEEHANEDE OKEY AND BATAK PLAYİNG Mİ?HE'YE SONG SAKIN YENİLMESİN.

MY BRODHER'İN CHILDRENİ OLMUŞ.BOY MU GİRL Mİ OLDUĞUNU NO BİLMEKİNG.CHİLDRENİN BOY MU GİRL Mİ OLDUĞUNU MY'A SONG. MY SCHOOL DA BAYA BEATİUFUL GOİNG İŞTE.SCHOOL'UN BAŞINDAN BERİ ENGLİSH LESSON SEEİNG.

ENGLİSH'I SÖKTÜM.İ'M SPEAK ENGLİSH ŞAKIR ŞAKIR.YOUR'A SÖZ VERDİĞİM GİBİ.

MAİL'İME SON VERİRKEN YOUR'UN GÖZLERİNDEN KİSS.YOUR'U ÇOK ÖZLEDİM.HELE Bİ SWİM OLSUN MY COMEİNG İNŞALLAH.
İlAyDa
Yabancı
İlAyDa

Yaş : Kayıt tarihi : 19/11/08 Mesaj Sayısı : 18 18 Yabancı

MesajKonu: Geri: İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup   İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPerş. Kas. 27, 2008 7:46 pm

eline sağlık güzel olmuşSmile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup   İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyCuma Kas. 28, 2008 2:03 pm

eheheheheh çok komikkk Laughing Laughing
duldul
Üye
duldul

Yaş : 44 Kayıt tarihi : 19/11/08 Mesaj Sayısı : 73 73 Üye

MesajKonu: Geri: İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup   İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup EmptyPerş. Ocak 29, 2009 1:18 pm

süpermiş

İngilizceyi Yeni Öğrenen Kişinin Yazdığı Mektup

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası